La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

3

Zaczyna się znów robić jakaś afera. Jest hejt na Setiena (chociaż bardziej na Sarabie).
Ja będę bronił jednak Setiena, gość ledwo jest w stanie wystawić 11 piłkarzy, stawia na młodzież, próbuje zdominować mecz, nie zawsze mu to wychodzi jednak ma jakiś pomysł na grę mimo tak wąskiej kadry.
Valverde grał jednym składem mimo szerokiej kadry, Setien gra tym co ma, różnica jest taka, że teraz Rakitic i Busi zasługują na grę, Suarez strzela, Messi asystuje, coraz częściej gramy na zero z tyłu,a mimo wszystko tracimy pkt, to jest dziwne.
Moim zdaniem problemem nie jest Setien a Sarabia, On nie potrafi rozmawiać z zawodnikami i nie ma u nich szacunku.
Jestem ciekaw czy Xavi zgodziłby się przyjść w nowym sezonie zamiast Sarabii i tworzyłby duet z Setienem, być może to by było rozwiązanie (oczywiście z normalnymi transferami).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?