La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1136 Culés

3

Kwitesencja rambli: Robienie z typa co nie jest w stanie zagrać 90 minut (takich meczów w 2 lata bylo ile? z 5?) super gwiazdy, zbawiciela klubu.
W dwa lata nie przystosowal sie fizycznie do pilki europejskiej, ma mniej goli i asyst niż Rafinha w swoim jednym sezonie, do tego wg transfermarkt w wieku 23 on ma dopiero 122 mecze w dorosłej piłce - o czyms do swiadczy.
Moze i styl i talent Arthura sa na miare tego klubu, ale skoro tak hejtowany jest tu Dembele za swoje czyny, to troche konsekwencji i tej samej miary do Arthura.

konto usunięte

2

@Szklaner Nikt z niego nie robi zbawiciela. Bartomeu zje**ł sprawę i taka jest prawda bo w normalnym klubie nie oddaje się 23 latka za 30 latka, skoro pokazują podobny poziom.

0

@Szklaner kwintesencja to jest Zarządu, który nie mogąc dopiąć budżetu robi deal jaki robi. Arthur był tutaj krytykowany i większość przyznaje, że grał poniżej oczekiwań / bez szału. Jednak sytuacja finansowa spowodowała ten deal, a nie faktycznie chęć sprzedaży Arthura. (jakby sprzedali Arthura za 50 mln (przy obecnych cenach nie jest to zawyżona kwota), a może więcej to zupełnie inaczej by to wyglądało - to wciąż zawodnik z potencjałem i w innym klubie może dobrze / bardzo dobrze grać,)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?