- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1034 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
25 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1034 Culés
1
Odnośnie tej całej debaty w tvn, onetach itp zachodnich, propagandowych mediach to popijam kawę, przeglądam onet i wszędzie widzę tam najazd na dudę. Wszędzie jazda po PIS ale nigdzie po PO. Przecież to jest niewiarygodne. Narzekają niektórzy na tvp ale jakim obłudnikiem trzeba być i cynikiem, żeby w tym czasie dawać się podejść propagandzie z drugiej strony. Myślę, że gdyby wywalić media jak tvn, onet, wp itp to skończyła by się propaganda tvp. Bosaka prawie w ogóle nie było w tv a jest to człowiek, któremu różowy Rafcio może buty czyścić !!!
Ja się im nie dziwię, że chcą się bronić w mediach to takiego ataku na rządzącą partię przez wrogie media (tvn, wyborcza, wp, interia itp) nie ma chyba w żadnym innym kraju. Do tego sobie jeszcze zamawiają badania, jak to niby są najbardziej obiektywne media;) Niby 21 wiek, a ludzie ciemniejsi niż wcześniej.
2
@Piotr777 różnica tylko taka ze najazd na rząd jest zgodny z ludzkim sumieniem o mówi się prawdę. Najazd na Trzaskowskiego to wymysly kurskiego i sasina
2
@Piotr777 Żartujesz? Raczej na pewno, bo uważać, że to PiS jest pokrzywdzony i szkalowany, to powinno, a nawet trzeba uznać za żart :)
2
@Piotr777 Naprawdę mam nadzieję, że to żart. Stawiać PiS w roli tego, który musi odpierać ataki ze strony niezależnych mediów? To już musi być albo wyższy poziom trollingu, albo ślepa miłość do PiSu albo po prostu żart.
Tak z ciekawości. Często widzę jak ludzie piszą te puste i głupie frazesy "tylko u nas tak jest, nigdzie indziej tak nie ma". Spróbuj w taki w razie udowodnić swoją tezę, że w innych krajach nie ma takiego najazdu różnych mediów na siebie.
Ponadto racja jest w tym, że nie mamy mediów centrowych, które starały by się zachować w sposób jak najbardziej obiektywny jednak sugerowanie, że tvp jest jakie jest tylko dlatego, że tvn ciśnie po władzy obecnej jest totalnie żałosnym żartem.
3
@Piotr777 To że te wymionione przez Ciebie media prywatne są nakierunkowane przychylnie obecnej opozycji to jasne jak słońce. Ale to co wyprawia TVP jest jakimś czystym absurdem rodem z Korei czy Białorusi. Tak nie było u nas nigdy od czasów transformacji. By w głównym wydaniu wiadomości w ostatnim dniu przed ciszą wyborczą puszczać spot jednego z kandydatów na prezydenta.
Zobacz sobie audycjie Olejnik w TVN czy Mazurka w RMFM oni potrafią jechać po wszystkich i rządzących i opozycji się dostaje. Ba były nawet pozytywne materiały na temat obecnie rządzącej ekipy.
Jak mi podasz teraz przykład że TVP chociaż jeden negatywny przekaz Dudy pokazała albo pozytywny dot. opozycji to na kolanach przyznam Ci rację.
Ktoś dzisiaj zamieścił fajną statystykę jakiegoś stowarzyszenia dziennikarskiego oceniającego kampanię w mediach publicznych:
"W Wiadomościach aż 65 ze 101 tematów związanych z wyborami (64 proc.) dotyczyło Andrzeja Dudy; poza jednym neutralnym wszystkie przedstawiały go w pozytywnym świetle (Duda). Natomiast 35 tematów dotyczyło głównie Rafała Trzaskowskiego i wszystkie pokazywały go w negatywnym kontekście. Jeden temat - neutralny dotyczył Roberta Biedronia."
1
@konrad1661 Takie są fakty. Jako, że głosowałem wcześniej na Kukiza a teraz na Bosaka mogę obiektywnie patrzeć na to co dzieje się w mediach. I powiem Ci, że takiej sieczki jaką robi ludziom tvn w głowach nie da się porównać z niczym. Moi teściowie oraz ich sąsiedzi, koledzy, cała rodzina ze śląska i łodzkiegi są fanatycznymi wyborcami PO, nie da się z takimi ludźmi rozmawiać. Potrafią przy ognisku skakać jak małpy i przekonywać siebie nawzajem, że małpą jest każdy innaczej głosujący człowiek. Nieraz byłem świadkiem takich scen, że nie da się tego opisać. I do tego ludzie z wyższym wykształceniem.
2
@Piotr777 daj spokój. Ich racja jest zawsze lepsza