La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

konto usunięte

4

Setiena będę bronił przed tym samym przed czym starałem się bronić Valverde. To nie trener jest największym problemem w klubie. Teraz można przeczytać bardzo miłe komentarze odnośnie Ernesto, bo wcześniej był koszmar. Wielu zauważyło, że jednak nie on był głównym winowajcą, ale trochę ostrzejsze komentarze w kierunku Quique. Tylko, że on też nie jest jedynym winnym, nawet nie jest głównym winnym tego co się dzieje. Nie róbmy z trenerów kozłów ofiarnych beznadziejnego zarządzania i absurdalnych decyzji.

konto usunięte

1

@student97r Sam sobie nie pomaga a we wczorajszym meczu to już jakby sobie pistolet do skroni przyłożył.

1

@student97r nawet jeśli trenerzy gadają kompletne idiotyzmy na konferencjach i podejmują absurdalne decyzje? No wybacz ale tego co w ostatnich meczach wyprawia Setien choćby w kontekście zmian nie da się absolutnie niczym wytłumaczyć.

konto usunięte

0

@student97r przede wszystkim to święte krowy i zarząd który im przyzwala na wszystko jest problemem

konto usunięte

1

@Hushovt, @cat_r37 Nie twierdzę, że jest bez winy, bo to nieprawda. Jest trenerem i podejmuje decyzje. :)

konto usunięte

1

@Lord_Vader Każda ze stron dokłada swoją cegiełkę, niestety.

0

@student97r wielu też powoli zapomina jak niektóre mecze w sezonie 19/20 wyglądały - a widzą jak jest teraz. Prawda jest taka, że w sezonie 19/20 Barca grał słabo od początku.

konto usunięte

0

@mekston Możliwe. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?