- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
2
Staram się wyciągać tez pozytywy z dzisiejszego meczu. Genialnie grał Semedo, świetnie Lenglet, Puig pokazuje coś czego nie widziałem u Rafinhi, Denisa Suareza, Arthura. Busi świetny jak w prawie każdym meczu za Setiena. Czym bliżej bramki tym gorzej to wygląda niestety. Suarez potrafi strzelić, ale w grze kombinacyjnej jest dnem, Vidal tragiczny w kreacji, Rakitic jak to on. Powinien grać wymiennie z Busim bo czym dalej bramki tym lepiej mu idzie. Roberto dał fajną zmianę i jest jednym z pomocników potrafiących wejść miedzy dwóch, zrobić drybling i przewagę. Widzę przyszłość dla tej drużyny, da się ją uratować przekadrowaniem i zmianą warty. Chciałbym Roberto na stałe w pomocy, żeby grał on, Puig, De Jong, Busi. Nie mogą sprzedać Semedo bo to gość o niebywałym potencjale i notowałby na pewno masę asyst gdyby miał tylko do kogo dogrywać w polu karnym. Źle jesteśmy zarządzani ale moim zdaniem mamy kadrę na walkę w LM. Powinniśmy korzystać z tego co mamy. Dla mnie, abstrahując od przyszłej formy na te chwilę, na Napoli powinien wyjść Ter, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Busi, De Jong, Puig, Roberto, Messi i Suarez/Griezmann. Nie powinni skreślać Arthura i zdecydowanie niech dostaje szanse, a Vidal zostanie jokerem który wchodząc na boisko w 60 minucie wnosi do gry ożywienie. Mam nadzieje że na LM wyleczy się Dembele i jakimś cudem zamknie nam wszystkim jadaczki. Szkoda tylko, że to moja wizja która prawdopodobnie nie zostanie zrealizowana.
0
@Karol1993 Semedo i masa asyst :)
Najpierw mógłby przestać być najgorszym piłkarzem Barcelony i jednym z najgorszych bocznych obrońców w całej lidze pod względem liczby kluczowych podań.