La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

3

A gdyby tak spróbować grać trójką obrońców i zrobić z Semedo pśo? Przecież i tak jest lepszy w obronie niż w ataku. W ten sposób mielibyśmy z przodu miejsce na 3 środkowych pomocników, na Messiego wolnego elektrona, na dwóch szybkich skrzydłowych wracających do obrony (zwłaszcza po lewej stronie stronie) i na środkowego napastnika, który by rozpychał obrońcow i grał z Leo na ścianę.
MATS
Semedo, Pique/Araujo, Umtiti/Lenglet
Rafinha/ktoś nowy,FDJ/Pjanic, Puig/kn
Dembus/Trincao, Messi/Grizz, kn/Ansu
Suárez
Z przodu by to świetnie wyglądało, jedynie z tyłu mógłby być problem, jednak z tyłu to my zawsze mamy problem...
3 śo, 3 wybieganych pomocników i dwóch skrzydłowych wracających do obrony (na lewe skrzydło mógłby tu pasować myślę Adama Traore, jednak on jest raczej za drogi) i może nawet i w tej obronie by to tak źle nie wyglądało...
Wiem, to nierealnie, ale ja tylko szukam możliwego rozwiązania... A takie ustawienie czy coś w tym stylu chociażby na jakąś Granadę na Camp Nou można by przetestować :/

1

@Wossi61FCB żeby grać w trójce środkowych obrońców wypadałoby potrafić się ustawić i myśleć na boisku. A to są akurat te cechy których Semedo akurat nie posiada.

1

@Wossi61FCB Problem polega na tym, że Semedo jest słaby w obronie. Drugi problem polega na tym, że jest też słaby w ataku :) Jego największa zaleta jest taka, że bardzo szybko biega, tylko co z tego, jak czasami jest tak źle ustawiony, że i tak nie zdąża dobiec na swoją pozycję w obronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?