- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 733 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 733 Culés
1
Duda sam sobie zaszkodził ułaskawiając tego pedofila w zakresie zbliżania się do córki pomimo tego że sama pokrzywdzona go o to prosiła. Oczywiście prócz jutrzejszego faktu temat nie będzie na czołówkach ale prezydent i jego otoczenie mają problem. Co prawda media w dalszej części artykułu opisują całą sytuacje i podkreślają że to na porśbę poszkodowanej ale dużo ludzi zamiast przeczytać tekst to pewnie zobaczy tylko tytuł i zdjęcie a to sprawi że mogą sobie wyrobić na ten temat błędną opinie. Niestety sprawa jest wykorzystywana politycznie przez PO i niektóre media a to jest z moralnego punktu widzenia obrzydliwe ponieważ dzieje się to kosztem matki i córki których tożsamość może być lada moment odkryta ponieważ imię i nazwisko tego zboczeńca widnieje w rejestrze pedofilów, więc jeżeli ktoś się postara to nie będzie dla niego trudne znaleźć miejsce zamieszkania tych osób. To jest stąpanie po cienkim lodzie i granie na emocjach kosztem innych ludzi...
0
@Europejczyk1980 moralność czy polityka. Wybierz jedno.
0
@Kapitan hawk Spoko ale będzie ciekawie jak ci ludzie wydadzą oświadczenie a jeszcze lepiej jak matka lub córka pojawią się w płaczliwym wywiadzie w TVP bo skoro i tak wszyscy się dowiedzą kim są to co im teraz szkodzi. Już to widzę na dzień przed ciszą wyborczą Trzaskowski i jego otoczenie oskarżone przez płaczącą ofiare o wykorzystywanie dramatu w celach politycznych. Ciekawe jaki wtedy będzie wynik wyborów;)
0
@Europejczyk1980 Wygra Trzaskowski. Dzisiejsze słowa Dudy o tym, że pochodzi z inteligenckiego Krakowa a "Krakówek" na niego nie głosuje sam zaczął sobie kopać polityczny grób.
0
@Kapitan hawk Taaaa z tego co mi wiadomo to otoczenie Ziobry już się z nimi skontaktowało wystaczy że ich przekonają...
0
@Europejczyk1980
Na szczęście Trzaskowski ma więcej klasy. Ziobro niech skontaktuje się z rodzinami, których członkowie odsiadują niesprawiedliwe wyroki.
0
@Kapitan hawk Może Trzaskowski tak, ale już pozostali z PO niekoniecznie przecież wystarczy wejść na ich profile na twitterze
0
@Europejczyk1980
Ale to nie profile na twiterze są kandydatami na Prezydenta RP tylko Duda i Trzaskowski. Wizerunkowo Trzaskowski jest poziom wyżej od Dudy. Czarny pijar zapoczątkowany przez Kurskiego i wykopywanie zmarłego dziadka Tuska z Wermachtu dokładnie zobrazował polskie społeczeństwo.