La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

konto usunięte

0

Prawnicy klubowi powinni przeanalizować sytuację i jeśli istnieje taka możliwość powinniśmy rozwiązać kontrakt z Umtitim. Nie ma to jak z top 2 stopera zamienić się w pobiera za wypłaty.

konto usunięte

1

@masq Rozwiązać kontrakt? To są milionowe straty, najlepiej jest go sprzedać i tyle, no bo rozwiązanie kontraktu przyniesie nam i tak straty finansowe.

konto usunięte

0

@Chwytliwy A to w ogóle byłoby super, ale nie sądzę że będą jacyś chętni.

konto usunięte

0

@masq Będą będą, to wciąż bardzo dobry piłkarz, myślę zee Arsenal taki się skusi bądź ktoś pokroju Milanu, w Romie teraz potrzeba na już nowego stopera.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Bardzo optymistycznie to rozpatrujesz, ale jakby to wypaliło to byłoby super.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Wymienić się na Romagnoliego

;)

konto usunięte

0

@Odesseiron Jeszcze tego brakowało.

2

@Chwytliwy rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika jakichś wielkich strat nie przyniesie.

No ale na poważnie, trzeba się go pozbyć. Nawet za 20M. A najzabawniejsze jest to, że tutaj było narzekanie na zarząd gdy była mowa o 50M.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Ej ej, ale weź mi go nie wpychaj do Arsenalu, dobra? Jeszcze Luiza się nie pozbyliśmy.

0

@masq Tak byłoby najlepiej. Jak oszołom chyba by go kupił. Z naszą obroną robić się syf, obecnie brałbym pod uwagę tylko tylko Lengleta i Araujo no i jest ewentualnie Pque, ale moim zdaniem chłop powinien dać sobie spokój z futbolem, poza tym Todibo powinien zostać.

0

@Chwytliwy No teraz tak myślę, że ten Arsenal to niezły pomysł. Te 30 mlm może by dali. Nie ma co czekać trzeba kupić obrońcę.

konto usunięte

1

@Misanthrope Od przybytku głowa nie boli.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Ale od oglądania Luiza w akcji już tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?