- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1457 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1457 Culés
0
Prawnicy klubowi powinni przeanalizować sytuację i jeśli istnieje taka możliwość powinniśmy rozwiązać kontrakt z Umtitim. Nie ma to jak z top 2 stopera zamienić się w pobiera za wypłaty.
1
@masq Rozwiązać kontrakt? To są milionowe straty, najlepiej jest go sprzedać i tyle, no bo rozwiązanie kontraktu przyniesie nam i tak straty finansowe.
0
@Chwytliwy A to w ogóle byłoby super, ale nie sądzę że będą jacyś chętni.
0
@masq Będą będą, to wciąż bardzo dobry piłkarz, myślę zee Arsenal taki się skusi bądź ktoś pokroju Milanu, w Romie teraz potrzeba na już nowego stopera.
0
@Chwytliwy Bardzo optymistycznie to rozpatrujesz, ale jakby to wypaliło to byłoby super.
0
@Chwytliwy Wymienić się na Romagnoliego
;)
0
@Odesseiron Jeszcze tego brakowało.
2
@Chwytliwy rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika jakichś wielkich strat nie przyniesie.
No ale na poważnie, trzeba się go pozbyć. Nawet za 20M. A najzabawniejsze jest to, że tutaj było narzekanie na zarząd gdy była mowa o 50M.
1
@Chwytliwy Ej ej, ale weź mi go nie wpychaj do Arsenalu, dobra? Jeszcze Luiza się nie pozbyliśmy.
0
@masq Tak byłoby najlepiej. Jak oszołom chyba by go kupił. Z naszą obroną robić się syf, obecnie brałbym pod uwagę tylko tylko Lengleta i Araujo no i jest ewentualnie Pque, ale moim zdaniem chłop powinien dać sobie spokój z futbolem, poza tym Todibo powinien zostać.
0
@Chwytliwy No teraz tak myślę, że ten Arsenal to niezły pomysł. Te 30 mlm może by dali. Nie ma co czekać trzeba kupić obrońcę.
1
@Misanthrope Od przybytku głowa nie boli.
1
@Chwytliwy Ale od oglądania Luiza w akcji już tak.