- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
0
Uważacie, że Dembele by lepiej pasował do Premier League niż La Liga? Moim zdaniem tak.
1
@Coutinho007 Mógłby robić niezły wiatr.On srednio pasuje do klepki itd.
0
@Encore On to tak jak Adama pasował by idealnie do drużyn, które grają szybką dzidę. Wypuszcza sobie piłkę 5 metrów przed siebie i przyspiesza atomowo, że żaden obrońca nie jest w stanie go dogonić.
1
@Coutinho007 Ja bym go widział w Arsenalu/United/Chelsea na skrzydełku.
0
@Encore Ewentualnie w Liverpoolu u Kloppa albo w takim Wolverhampton
0
@Coutinho007 Wilki z całym szacunkiem ale chyba za słaby mimo wszystko klub dla Dembele.
0
@Encore Dałwm przykład klubu w ktorym stylowo by pasował, nie koniecznie, że tam widzę go.
0
@Coutinho007 A najchętniej to bym go zobaczył na prawym skrzydle w Chelsea za Williana :d
1
@Encore Ja bym go widział w Arsenalu albo Livepoolu, w Chelsea też spoko opcja. Dembele najleoiej się czuje kiedy ma hektar przestrzeni bo wtedy może odpalić swoje rakietowe przyspieszenie, u nas dawał radę, Ale widać było, że to jest koleś raczej stworzony do kontry niż do wolnego klepania, choć podania ostatnie ma całkiem niezle.
1
@Coutinho007 No jego troche dusi styl Barcelony.Nie może zawsze wykorzystać swoich atutów czyli pieklna szybkosc i dobry drybling na dużej przestrzeni.
0
@Encore Czasami jednak jak ma miejsce to gdy wypuści przed siebie na 5 metrów gałe i przyspieszy to nie ma szans go dogonić ale ze skrzydłowych do Barcy dużo bardziej pasują tacy skrzydłowi jak Sancho, Fati, Rodrygo czy Neymar, którzy nie tylko są szybcy ale też potrafią z klepki na małej przestrzeni zrobić coś, Dembele kiedy osaczany jest na małej przestrzeni generuje za to sporo strat.
1
@Coutinho007 Według mnie Dembele ma fatalny drybling z miejsca. On potrzebuje mnóstwo miejsca żeby się rozpędzić i mijać rywali, a w Barcy często trzeba właśnie dryblować na bardzo małej przestrzeni. Mistrzem w takim dryblingu jest Leo, świetnie robił to Neymar, a Francuz wygląda wtedy trochę pokracznie.
Myślę, że w Anglii radziłby sobie lepiej, ale z taką częstotliwością kontuzji to niedługo większość o nim po prostu zapomni.