- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 931 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 931 Culés
11
Najbardziej straszna w polityce jest rzecz powszechnie tolerowana mianowicie dehumanizacji polityka. Nie jestem zwolennikiem PiSu i Dudy bo sami dehumanizowali LGBT ale to jakie absurdy i głupoty można wyczytać sprawiają że jestem mi smutno. Wiadomo że niszczą Polskę jednak nawet niejednokrotnie mordercy i gwałciciele nie doświadczą takiej nienawiści. To samo z Trzaskowskim. Jak można pisać że jest śmieciem, ociężały umysłowo i nie zna języka polskiego? Gość znający kilka języków i mający doktorat... Rozumiem wszystko jednak takiej pogardy nieusprawiedliwia nic. Nawet nie chcę słuchać że coś ukradli czy kogoś okłamali bo to nie jest powód. Największą skazą są ludzie którzy tak głośno obrażają i krzyczą. Nawet nie chce się już tego Dudy krytykować i mówię to jako zagorzały przeciwnik jego prezydentury
1
@Kusco15 mam dostatecznie dużo lat by pamiętać jak w każdym mediach było o moherach, że zwolennicy kartofla(tak mówili o L. Kaczyńskim) to ludzie niewykształceni i głupi. "Zimny Lech" i szydzenie z osób które były 10 lat temu pod pałacem prezydenckim to już wyższa liga.
Ps. chyba 19 lat temu przed wyborami TVP wymyśliła historię jakoby bracia Kaczyńscy uwikłani byli w afere FOZZ. Oczywiście sąd rozstrzygnął to dopiero po wyborach i nakazał przeprosiny. Do teraz zmanipulowani myślą że to była prawda.
Karać powinno się wszystkich za obrazę, tylko fakty pokazują jak szykanowano pisiorow w zasadzie od zawsze