La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

konto usunięte

0

Abstrahując iż w naszej pomocy to by sie teraz nie odróżniał od reszty Javi Martinez i od tego, że jak odejdzie to do RM myślicie, że Pogba by się u nas sprawdził?

2

@Ghotti Za bardzo chwiejny mentalnie. Raz by się sprawdził, a raz nie.

0

@Ghotti Jak mu idzie to jest fantastyczny, ale w gorszych okresach on nie tylko słabiej gra, on jest wtedy bezużyteczny.

0

@Ghotti Uważam, że tak....Neymara potrafili w miarę uspokoić to i z Pogbą by sobie poradzili....a jak jest w formie to daje dużo jakości.

1

@Bagsik88 Sorry, nie kupuję argumentu Neymar dał radę to i z Pogbą byłoby to samo. Inny przypadek, inny charakter.

0

@SeeleyBooth Chodziło o ujarzmienie charakteru, a nie o grę. W sumie racja....z Brazylijczyka jeszcze większe dziecko, więcej problemów....z Pogbą nie było by tak samo tylko pewnie łatwiej....racja.

0

@Bagsik88 Też pisałem o charakterze. Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie, więc argument Neymara ujarzmili to i Pogbę również, jest nic nie znaczącym argumentem.

0

@SeeleyBooth Czy napisałem, że w 100%? Chyba nie bardzo.

0

@Bagsik88 Chyba właśnie bardzo. Postawiłeś tezę, a teraz odkręcasz kota ogonem.

0

@SeeleyBooth Jeszcze raz bo nie zrozumiałeś....przedstawiłem tezę, że mogliby sobie z nim poradzić i na potwierdzenie swojego założenia, podałem przykład z historii, jak sobie poradzili. A widzę, że masz z tym problem bo nie pasuje do Twojego założenia.

0

@Bagsik88 Przedstawiłeś tezę, a później z niej po części wycofałeś się, twierdząc, że nie napisałeś w ilu procentach. Idąc tym tokiem na koniec każdej tezy stawiać należy w ilu procentach teza jest prawdziwa (coś na wzór Hajty). Moim kontrargumentem było stwierdzenie, że do każdego przypadku podchodzić należy indywidualnie z wiadomych względów.

0

@SeeleyBooth Z niczego się nie wycofałem...dalej nie rozumiesz.

Napisałem "uważam, że tak....Neymara potrafili w miarę uspokoić to i z Pogbą by sobie poradzili" - więc moją opinię/tezę poparłem przykładem z historii.

Rozumiem, że jak Ty przedstawiasz swoją tezę to na 100% wydarzy się?

Do tego jak zakładasz daną tezę to nie popierasz się tym co się wydarzyło w historii tylko każdy przypadek rozpatrujesz na nowo, indywidualnie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?