La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

2

Bayern będzie grać otwarty futbol więc to jest nasza szansa. Powiem więcej: z Atletico byłoby dużo trudniej. Jak pokazał mecz z Villareal, jeśli Barcelona jest skoncentrowana to z drużynami grającymi otwarty futbol może zagrać naprawdę dobrze.

Mimo, że Bayern w tym momencie jest drużyną dużo lepszą, to w jednym meczu wszystko może się zdarzyć. Trzeba wierzyć, bo nic innego nie pozostało :P

0

@macio_944 Są faworytem Ale kto wie.

0

@macio_944 Czy ja wiem, jak na nas siądą i Busi będzie odwalał sabotaż to może być nieciekawie. Nie sugerowałbym sie tym meczem z Villarrealem zwłaszcza że każda akcja żółtych była naprawdę groźna, a Bayern ma zdecydowanie lepszych wykonawców. Strzelą jednego a potem sie cofną i będą kontrować jak serią z kałacha. To będzie trudny mecz ze wskazaniem na Bawarczyków

Ale najpierw Napoli bo sie możemy jeszcze mocno zdziwić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?