La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

0

Co myślicie o tym, że w niektórych krajach wracają lokalne rystrykcje w
związku z koronawirusem? Ja mam obawy, że po wyborach za jakiś czas mogą wracać jakieś ograniczenia, a naszego kraju po prostu na to nie stać.

Człowiek niby nie wierzy w te teorie spiskowe, ale coraz bardziej uważam, że ta sytuacja stała się pretekstem do wywołania naprawdę głębokiego kryzysu gospodarczego.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE jeśli wrócą minister zdrowia powinien natychmiast złożyć dymisję.
Dla mnie to bzdura, jest wirus ok, izolować starszych zagrożonych, ale nie młodych ludzi w sile wieku, którzy w większości nawet się nie dowiedzą, ze go mieli. No i żaden kraj nie stać na zamykanie się po 2/3 razy.

0

@ShinobiQWE A kto na nim korzysta? Komu "rośnie" w trakcie tego kryzysu?
Uważam, że postępują rozsądnie, coraz wyraźniej widać, że powrót do niemal normalnych zwyczajów to był błąd. Ludzie są zbyt głupi i lekkomyślni

0

@ShinobiQWE mam nadzieję że w Chorwacji nic nie wymyślą bo 7sierpnia na wakacje jadę

1

@Bykunn To kto skorzysta na tym wszystkim to się dopiero dowiemy. W tych sytuacjach zawsze ktoś zyskuje. Skoro wiadomo że wirus jest dużo mniej groźny niż się na początku wydawało to po co wracają te rystrykcje?
Naprawdę rządy państw chcą zrujnować swoje gospodarki przez to, że umierają głównie emeryci? To się trochę kupy nie trzyma

0

@ShinobiQWE Ale kto wie, że nie jest tak groźny? Ja nie wiem. Najniebezpieczniejsze wirusy w historii niestety zaczynają się w taki sposób. Ludzie zaczynają je olewać i potem mamy problem. Wydawało się, że wystarczy trochę poczytać i wyciągnąć wnioski z historycznych pomyłek, ale jest to za trudne, lepiej być mądrzejszym od wszystkich i twierdzić, że zna się prawdę. Spoko, jest to też jakieś podejście, nie moje co prawda, ale istnieje

1

@Bykunn Sorry ja tego nie kupuję, wszędzie niby ograniczenia, zdarzają się nadal sytuacje, że policja karze mandatami.
A widziałeś co się dzieje na wiecach wyborczych? I wcale się nie dziwię, że ludzie mają te wszystkie zalecenia gdzieś.
Na weselach ograniczenia, w sklepach maseczki, imprezy masowe niedozwolone, ale można stać i słuchać pie****nia jedynego z dwóch beznadziejnych kandydatów i nikt tego nie krytykuje.
Ludzie nie lubią jak są równi i równiejsi, a ta kampania pokazuje komu wolno, a komu nie.

0

@ShinobiQWE Ale pełna zgoda. Normalnie chodziłbym na takie spotkania u siebie w mieście, byłbym mężem zaufania, w tym roku odpuściłem. Uważam to za idiotyczny przejaw lekceważenia. Tak samo jak wystąpienia ministra zdrowia bez maseczki, w których mówił o odpowiedzialnym zachowaniu... Żenada. Ja mam trochę inną perspektywę bo mam 30lat i jestem w grupie ryzyka i to bardzo dużego dlatego tak mnie wkurzają ludzie, którzy tą sytuację olewają

1

@Bykunn Ja uważam, że ludzie traktowaliby to wszystko poważniej gdyby z góry szedł przykład ja to powinno wyglądać.
Ale nasze "elity" wprost pokazują nam jacy jesteśmy malutcy. Wy sobie chodźcie w maseczkach bo dostaniecie mandaty, a my będziemy mieć to wszystko gdzieś bo najważniejsze są nasze stołki.

Ludzie łykają propagandę z TVP jak pelikany. Więc jak widzą tłumy na tych wiecach i większość bez maseczek to sobie myślą, że jak oni mogą to i ja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?