La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

0

Próbuję teraz spojrzeć nieco z innej perspektywy, proszę żeby mi nie zarzucano że trzymam jego stronę :P Tak narzekamy na tego Bartka, ale trzeba przyznać że facet zrobił z klubu naprawdę konkretną maszynkę do robienia przychodu. Niby z jednej strony dużo wydawał na transfery niewypały, ale z drugiej mógł sobie pozwolić na takie ryzyko. Budżet co roku na plusie, niewielkim co prawda, ale przecież w idei naszego klubu nie chodzi o to by notować jak największy zysk, tylko wyniki i piękną dla oczu grę. I tu niestety jest pies pogrzebany. Zastanawiam się jakby to wyglądało gdyby Coutinho się nie spalił psychicznie, a Dembele nie stał się nagle kaleką, myślę że trochę inaczej byśmy na to wszystko patrzyli. Tak czy inaczej panie Bartomeu powoli trzeba ustąpić miejsca i dać szansę komu innemu się wykazać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?