La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

5

Tu jest potrzebne jakieś potężne pier.. żebyście przestali nawijać o polityce.. Nie wiem transfer Neymara albo zwolnienie Bartomeu.. Rozumiem że można tu dyskutować na różne tematy, sam w trakcie kampanii kilka razy wypowiadałem się na temat polityki, ale wybory się skończyły i może czas trochę zmienić klimat, bo strasznie duszno się tu zrobiło ostatnimi czasy.. Po prostu totalna chamówa.. Nie zapominajmy, że w większości zebraliśmy się tutaj jako kibice Barcy i stworzyliśmy naprawdę dużą społeczność, czemu dajemy politykom tak bardzo się poróżnić ?? Sam nie jestem święty i wiem że kilka razy zaczepiłem paru użytkowników w głupi sposób.. Przepraszam.. Ale ogarnijmy się i nie skaczmy sobie do gardeł.. Visca el Barca !! Pamiętajmy co nas łączy, nie dzieli :)

1

@Zieliniak Jak tu niektórzy niżej pisali są ,,załamani" porażką Trzaska, więc trzeba trochę niestety jeszcze poczekać aż Rambla wróci do normalności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?