- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
8
Temat Sorosa w dyskusji zawsze mnie najbardziej rozkłada ze śmiechu xDD
https://x.com/out_pis/status/1282978841825366016
15
@IronSanHybrid
Niesamowicie dużo jest hipokrytów. Pisanie "nienawiść TVN" podczas takiego ścieku jak TVP to naprawdę najwyższy level hipokryzji. Najgorsze, że ludzie w to wierzą. I to całkiem sporo.
10
@IronSanHybrid
"Głupota konfy"
Dopiero co słodkimi słowami zabiegali o ich poparcie, to teraz wiecie, co tak naprawde o was myślą.
5
@IronSanHybrid Constanze ma coś w oczach :D obłęd :D
6
@IronSanHybrid Chamstwo,nienawiść,zło. Pisowiec zarzucający takie cechy opozycji też zawsze bawi xD
3
@IronSanHybrid przecież to troll konto co ma bazę kilku tysięcy tweetow propagadnowych. Wystarczy na username spojrzeć. Szkoda strzępić ryja na boty.
5
@IronSanHybrid https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-TWRY-fEeU-B8nA_oddzial-psychiatrii-w-miliczu-320x213.jpg
0
@Avatarr Może i tak co nie zmienia faktu, że z MITYCZNYM SOROSEM spotykam się i tutaj w dyskusjach. Co do reszty argumentów to padają takie same np. ze strony posłów partii miłościwie nam panującej.
0
@IronSanHybrid Gada się o sprawach światopoglądowych i ideologicznych, dla mnie marginalnie istotnych. Fajnie jakby ci dwaj kandydaci debatowali godzinę o gospodarce i by wyszło, że są bliźniakami.
3
@Avatarr te pseudo debaty to można o dupę potłuc, że tak powiem. Debata powinna być obowiązkowa i organizowana przez powiedzmy 3 największe stacje TV + być może inne media. Powinna dotyczyć gospodarki i innych palących problemów, a także zawierać dyskusję face 2 face samych kandydatów.. niechby trwała i 6h.
0
@IronSanHybrid odrazu nasówa mi się tem mem jak się pytają jaka w. Iemczech była frekwęncja bo niemcy nam prezydenta wybierają.To chyba najlepszy komentaż do tego.