La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

0

Jak oceniacie Joe bidena ?

3

@Kusco15 Wygra z Trampkiem

4

@Kusco15 Coś tam pamięta, ale co to on sam nie wie.

konto usunięte

0

@Kusco15 Musze go posłuchać aby coś więcej o nim powiedzieć.

1

@Kusco15
Mimo postępującej demencji, ma średnio 10% przewagi nad Trumpem, a to dobrze o nim świadczy.
Znany z elokwencji, świetnie wypadał w debatach 1 na 1.

0

@klemens100 @Encore @BorzyKrzys Myślałem że powiecie coś o jego pomyśle na likwidację policji i o jego podejściu do czarnej społeczności czy ogólnie o temacie zwalczania rzekomego rasizmu systemowego

1

@klemens100 lol. On wypada tragicznie w debatach. Gosc ma dosc zaawansowana demencje juz i mysle demokraci zmienia go lada moment

1

@Kusco15 a co tu duzo mowic? Jego osoba to porazka. Jego osoba to bardziej kandydatura bernie sandersa czyli socjalizm. Wysokie podatki , likwidacja policji i oslabienie armi. Mocno jest za Chinami co doprowadziloby do oslabienia USA

0

@Encore bez szans

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?