- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1062 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1062 Culés
4
Znowu but dla polskiego rządu od USA ;)
https://x.com/USAmbPoland/status/1283413860993634307
11
@tobiasson92 ona już powinna dostać status persona non grata, za dużo razy już ingerowała w nie swoje sprawy
1
@lucas/catalan Jasne, bo w Kaczylandzie nie można bronić niezależności, zwłaszcza jak to rząd bezczelnie kłamie.
11
@tobiasson92 Ambasador obcego państwa nie jest od oceniania wewnętrznych spraw państwa, tutaj: repolonizacja mediow. Właśnie Mosbacher pokazuje jak wygląda faktycznie przyjazn Polski i USA. Traktują nas jak pożytecznych idiotów
14
@tobiasson92 nie ważne kto rządzi, art 41 konwecji Wiedeńskiej dyplomata ma obowiązek nie mieszać się do spraw wewnętrznych przyjmującego państwa, Mosbaher już wiele razy ten punkt złamała
0
@tobiasson92 Ta kobieta łamie prawo i nic sobie z tego nie robi.
4
@tobiasson92 Zgodnie z art. 41 konwencji wiedeńskiej dyplomata ma obowiązek nie mieszać się do spraw wewnętrznych przyjmującego państwa. Więc nie gadaj tu bzdur, ta bezczelna baba powinna w trybie natychmiastowym zostać wyrzucona ze stanowiska ambasadora.
1
@lucas/catalan
Tylko, że tutaj nie mamy do czynienia tylko ze sprawami wewnętrznymi Polski.
W grę wchodzą też interesy gospodarcze amerykańskiej firmy, która jest włascicielem Tvnu.
Trudno, żeby nie broniła ich interesów.
1
@klemens100 Jako ambasador nie powinna ingerować w sprawy Polski nawet jeśli maja tu interesy. Na pewno Stany Zjednoczone maja kogoś na odpowiednim stanowisku do bronienia ich interesów, a to osobą na pewno nie jest ambasador.
2
@lucas/catalan tvn to tv należąca do ameryjsńskiego discavery.Ambasador jest po to aby pomagać zarówno obywatelom usa w polsce jak i firmom amerykańskim na terenie polski.