- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1074 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1074 Culés
18
Muzyka łączy La Ramble
Wczoraj był Lombard a dzisiaj kolejny polski kultowy zespół z lat 80. Nie byłem nigdy ich fanem może dlatego że nie należałem do grona popersów :) Ale pomimo tego znam chyba wszystkie utwory zespołu. Zespół powstał w roku 1981 a w latach 80 był bardzo częstym bywalcem listy przebojów radiowej trójki. Zespół przechodził różne koleje losu aż niestety po nagłej śmierci w 2001r Grzegorza Ciechowskiego rozpadł się.
Panie i Panowie przed wami zespół Republika oraz znakomity Grzegorz Ciechowski w piosence "Biała Flaga"
33
@kazbychu @IrekPOL @Nigaki @Messibestplayerintheworld @FafitFCB @tristan87 @VamosRakieta @Coutinho007 @damianex10 @patry295
3
@Janiama @Colon @TheGoldenEleven @Walker @Hosh @Don-Corleone @mr_robot @Simon_1899 @Kompletny
1
@Janiama @Twisterek @Neymar11Messi10Sanchez9 @Wilk @Thoms94 @SuperPatsonFCB @Chaoss @JimMorrisonFCB
3
@Janiama Grzegorz Ciechowski był jedynym w swoim rodzaju wokalistą. Jakbyś mógł mnie też odhaczać w takich postach
3
@Janiama moim topem Republiki jest "Moja krew"
2
@Amigo_Blanco Super, z 1991 r mnie się chyba najbardziej podoba Mamona i Telefony
1
@Janiama Też nigdy nie byłem fanem Republiki i to chyba nie mój styl. Mam z nimi coś takiego jak z utworem Skóra Aya Rl, który wrzucałeś na początku serii. Niby znany, niby kojarzę, ale nie rozumiem fenomenu.
2
@patry295 Nie wiem z jakiego jesteś rocznika ale stan wojenny, komuna, kartki powodowały że ludzie w piosenkach szukali pewnych słow które pozwalały im przetrwać trudny czas. Republika nie była pokorna i miała swoje przesłanie które jedni akceptowali a inni nie. Pamiętam jak mówiło się Białe tło czarne pasy Republika to ku...y :) W tamtym okresie była wojna między popersami i punkami. Często na koncertach ale też meczach dochodziło do bójek. Zdarzało się że ludzie na ulicach się lali między sobą. Ciekawe czasy
2
@Amigo_Blanco @Janiama Biała flaga jest spoko ale tak jak Amigo " Moja krew " jest moim top Republiki.
1
@kazbychu Zgoda ale nie mogłem jej dodać bo nie jest z lat 80
1
@Janiama Vika
1
@Janiama @Amigo_Blanco @boixos1944
u mnie wysoko