La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

1

Nigdy się nie wypowiadałem o Roberto ani nie szukałem do tego okazji, lecz robienie z niego "solidnego" chociażby ŚP jest na wyrost i nigdy poza paroma przebłyskami nie był nawet "solidny". Dla mnie jest PO i tam jest jego miejsce bo to jedyna pozycja na którą by się nadawał i na którą się sprawdził na jakimś poziomie i to pokazuje. Jeśli w ciągu 5 lat na PO ktoś go upatruje na ŚP przez parę przebłysków to współczuję

0

@jakub1906 Roberto ma ten problem, że on potrafi zagrać w środku pola mecz na najwyższym poziomie jak z Betisem czy z Villarreal ale na tej pozycji brakuje mu powtarzalności. Po tym jednym udanym starciu przychodzą cztery słabe/przeciętne mecze. Na boku obrony wygląda zdecydowanie lepiej. Zarówno od swojej wersji w środku pola jak i parodii piłkarza biegającej dziś po prawej stronie "defensywy".

0

@cat_r37 być może to ŚP na pierwszy skład w średniakach?

0

@jakub1906 z pewnością solidny boczny obrońca i zmiennik idealny.

0

@cat_r37 jeśli w średniakach to powiedziałbym że bardzo dobry bboczzny obrońca ale raczej solidny/średni pomocnik na którego sam się kreuje i jest kreowany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?