La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

2

Ci którzy myślą, że Messi jest naszym problem. Zobaczcie jak Leo powie dość i odejdzie z Barcy. Może jakieś mistrzostwo albo PK zdobędziemy bo w Hiszpanii rywale nierówni, ale w LM to będziemy mieli powtórkę z Bayernu, Romy czy Liverpoolu... tyle, że w fazie grupowej.
O ile w ogóle damy radę się załapać do tej LM.

0

@ShinobiQWE Łee w fazie grupowiej to biere w ciemno, aby awans był.

0

@ShinobiQWE Bez przesady. Inne zespoły nie maja Messiego i jakoś awansują do LM, a tam też potrafią pograć, ale potrzebne jest na boisku zaangażowanie.

0

@norbi77 Tyle, że te inne zespoły (Atletico, Sevilla, Valencia) przeplatają dobre sezony dużo słabszymi. Jakby Barca miała sezon w którym nie wyszła z grupy LM i miała sporą stratę w La Lidze to już sobie wyobrażam komentarze na La Rambli. Ciekawe czy wtedy będą osoby zadowolone z tego, że Barcy "udało się coś pograć w LM"?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?