La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

konto usunięte

1

Tyle przez lata mówiło się o budowaniu drużyny wokół Messiego, a mam wrażenie, że paradoksalnie zrobiono wszystko, aby tego nie zrobić.

Wierzchołek góry lodowej naszych problemów to styl, wypalenie, konkurencyjność, ale u podstawy leży zarząd. Nic się nie zmieni dopóki nie odejdzie Barto ze swoją świtą.

3

@kerouac Właśnie. Każdy pisze to samo: "Nic się nie zmieni dopóki nie odejdzie Barto ze swoją świtą.". Dlatego nie widzę sensu w zwalnianiu Setiena. Potencjalnie Pimienta też może sobie u nas niepotrzebnie zniszczyć karierę.

A czy gdyby to doprowadziłoby do wyborów, to byłbyś w stanie przeboleć dużą katastrofę w LM (np. Napoli rozjeżdżające Barcelonę z 4:0)? Bo jak dla mnie... to taki mecz może się zdarzyć i jeśli doprowadziłby do wyborów, to w sumie czemu nie. Jest bardzo minimalna szansa, że Barcelona coś w tej LM ugra, a żeby zrobić 2 kroki do przodu, czasami trzeba zrobić krok w tył.

2

@kerouac Jesteśmy zlepkiem umiejętności i tyle.
Nie widać po tych piłkarzach żadnej chemii, nie ma ruchu, nie ma ambicji, nie ma zaangażowania.
Liczę na to, że Bartomeu odejdzie szybciej niż wskazuje na to pierwotny termin. Do tego mam nadzieję, że pozbędziemy się kilku wypalonych zawodników.
Jeśli chodzi o zmianę trenera to nie wydaje mi się, że to coś pomoże jeśli nie przewietrzymy szatni i nie wymienimy naszego świetnego zarządu.

Nie będzie niczego.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_sc30wTHiPbImYenh2jg1V5BqcxtzqNhp,w400.jpg

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?