- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 872 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 872 Culés
6
Rok 2020 :
-odrazu miałam ciężki początek roku z przyczyn osobistych
-potem pandemia
-odwołane wielkie imprezy sportowe
-beznadziejna Barcelona
-Real mistrzem
-Legia mistrzem
-Liverpool mistrzem
-Juve (prawie) mistrzem
-LM wygra ktokolwiek tylko pewnie nie my
- jeszcze na domiar złego niech dadzą złotą piłkę CR i będzie piękne zwieńczenie okropnego roku
A to dopiero pół roku minęło więc pewnie będzie jeszcze gorzej :(
2
@Lola120 Ty to masz ciężko w życiu jak te wszystkie kluby zostają mistrzami :( Dobrze, że jeszcze Benfica nie została mistrzem, bo ja wtedy też bym miał depresję i musiałbym dzwonić na niebieską linię
14
@Lola120 Dodałbym jeszcze, że Duda się wydłużył o 5 lat.
2
@Lola120 Ten rok to same problemy. :(
6
@Zoker Jest to forum piłkarskie więc napisałam o takich klubach których nie lubię i tyle. Nie wiem o co ci chodzi... Miałam wypisać wydarzenia z życia osobistego? Uwierz mi, że miałam większe problemy niż sobie myślisz.
0
@Lola120 Nie ma większych problemów niż Real, Legia, Juve i Liverpool mistrzem.
0
@Lola120 Na 10 tragedii życiowych 8 związanych ze sportem. Ah te problemy ludzi pierwszego świata
4
@Lola120
Z tymi mistrzami się zgadzam. Tez mam pod górkę. Liczę jedynie, że Manchester United awansują do LM. Najlepiej kosztem Chelsea.
Złotą Piłke mam w nosie
A na pandemii to ja bardzo dobrze wyszedłem.
1
@Lola120 chciałbym mieć takie problemy xDDD ,no jedynie ta Legia mistrz boli,reszta wywalone,Liverpool cieszy
6
@Jaca27 Ludzie serio? To, że napisałam taki komentarz to nie znaczy, że nie mam własnych problemów. Chciałbyś żebym Ci wszystko to wypisała?
0
@Lola120 luzik,chodzi o to że nie ma co sobie dokładać sportem i rzeczami na które nie mamy wpływu bo to zawsze jakiś nie potrzebny % do złych odczuć :) wiadomo chciało by się lepiej,każdy ma swoje ulubione ekipy,ale ja tam się już nie przejmuje tym,wolę się śmiać z tego co grają nasze gwiazdy itp :)
2
@Lola120 tutaj nie ma co pisac takich rzeczy bo Cie dojada jeszcze za opinie
0
@Lola120 Chyba bardziej chodzi o to, że jeszcze smutek z powodu wygranej Realu można tu zrozumieć, ale dla Ciebie jest problemem sukces drużyny niemal w każdej lidze, ewentualny sukces Ronaldo i ewentualny sukces kogokolwiek w LM. Choć ta ostatnia kwestia jest o tyle zabawna, że skoro masz w każdej lidze ulubiony zespół którego porażka ligowa CIę boli, to bardzo prawdopodobne że LM w połowie jest nadal obsadzona zespołami za które trzymasz kciuki.
Poza tym Barcelona nie jest beznadziejna, jest nadal w czołówce, po prostu jest ktoś lepszy. Odwołane imprezy już są przywrócone w większości, a brak możliwości zasiadania na trybunach chyba ąz tak CIę nie powinien boleć skoro nigdy nie byłaś na meczu Barcy.
Myślę, że warto cieszyć się ze zwycięstw tych za których trzymamy kciuki, a nie płakać z powodu sukcesu rywali.
0
@Jaca27 halo, halo, sąsiad w mordę jeża
Roman Kurski, zawsze wierny tylko jednym barwom, legionista z krwi i kości, a boli go mistrzostwo Legii? WTF?