La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 930 Culés

7

O nie, masowy płacz czas start. I tak by nie wygrał, czil.

2

@Tollusiek No w tym sezonie miał największe szanse :) Ronaldo gra kupę i nawet ślepe France Football to widzi, a Messi najprawdopodobniej w tym sezonie nie zgarnie żadnego drużynowego trofeum. Robert z LM i Złotym Butem miałby bardzo duże szanse.

0

@Zoker Ronaldo nie gra kupy

konto usunięte

0

@Zoker Ronaldo gra kupę. 2 najlepszy sezon w historii Juve 32 gole, który zresztą trwa. 20 goli w 20 meczach tego roku i 18 spotkań z rzędu z golem lub asystą co jest drugim wynikiem w tym wieku we wszystkich ligach. KUPA. Messi nadal gra w LM i może ją wygrać, ale widzę że Ty już wszystkie nagrody indywidualne i drużynowe przyznałeś i taki jesteś obiektywny, że zabolała CIę nieobiektywna decyzja FF

konto usunięte

5

@Encore xDDD nawet ja tu często i hejtowalem i broniłem CR7, ale już któryś raz piszesz, ze on nie gra kupy w tym sezonie. No szkoda tylko, ze bramki, które zdobywa to albo są z karnych, albo po tzw. „Na pustaka”. Kopie się po czole i gdyby nie koledzy i wypracowane okazje to by tych bramek tyle nie miał. Do reszty jego gry się nie wypowiadam, bo i tak CR rozliczają z bramek i pomimo, ze w praktycznie każdym innym aspekcie od kilku sezonów jest słaby jak Rasiak to Mało kto na to zwraca uwagę, a szkoda.

0

@DaPi śmiech to co piszesz xD.
hah

konto usunięte

0

@DaPi Na pustaka to ktoś strzelił chyba kiedyś w twoim domu. Szkoda strzepić ryja.

0

@Tollusiek Na ten moment był faworytem więc "płacz" jest uzasadniony. Jeżeli Bayern wygrałby LM to nie ma opcji by ktoś inny mógł wygrać.

konto usunięte

1

@Encore Ronaldo odkąd jest w Juve mogę pochwalić już tylko za grę głowa, karne i to, ze potrafi odnaleźć się w polu karnym i nic więcej jeśli chodzi po prostu o grę. Wolne? Drybling? Jakieś rozgrywanie i kreowanie gry? Tego już nie ma. Wolny to mu siądzie raz na 3 lata. Kiwka i drybling to jest machanie noga nad piłka i nawet to już mu nie wychodzi i przeciwnicy wielkiego trudu odebrać/wybić mu pilke. Tez te wszystkie denne opinie, ze on ma organizm 23 latka nie biorę na poważnie. Co z tego, ze jest wysportowany jak tej jego sylwetki i „młodego organizmu” nie widać podczas meczów.

**zreszta tez dodam, ze w tym sezonie Benzema ma większy wpływ i jest ważniejsza postacią dla Realu, niż CR dla Juve, a przez kilka sezonów było wiele śmiechów z Karima. Za czasów gry Portugalczyka w Realu Benz często robił mu miejsce i grał pod niego. Wszystkie laury zbierał jednak Ronaldo. Wiadomo tez, ze Benzema czasami nie trafiał setek i psuł jakieś akcje, ale nie był hamulcem w tamtej drużynie Krolewskich

konto usunięte

0

@Statistics klasycznie agresja jak nie ma się żadnych argumentów. Nie pozdrawiam

0

@DaPi To jest napastnik i jego rozlicza się z bramek.W tym roku prawdopodobnie będzie miał ich najwięcej.Nawet więcej niz Lewy i Messi także keep calm

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?