- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 992 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 992 Culés
5
Dzisiaj wleci jeszcze post o Elrondzie i następuje mała zmiana zgodnie z pewnymi sugestiami oznaczać będę tylko 10 osób jednak żeby nie było nie opluwam żadnego swojego czytelnika chciałbym pozostałe osoby zaprosić do obserwowania profilu i wykopania moim starszych postów z mojego cyklu z Lore Tolkiena.
Druga informacja jest taka,że powoli zabieram się za Lore ze świata Riordana i tam też będę oznaczać 10 ludzi moim celem będzie by w 1 dniu pojawił się post z Tolkiena i z Riordana oczywiście wiem,że nie każdemu może się podobać seria Percy Jacksona ale postaram się by chociaż paru ludzi nią zainteresować i zachęcić do jej przeczytania.
Żałuje,że nie można swoich postów posegregować by ułatwić wam szukanie lecz postaram się trochę mniej pisać na Rambli by nie było to aż tak nużące. Do tego będę też przypominał o poprzednim poście z mojej serii.
A jeśli bardzo chcecie to postaram się w notesie zapisać linki do all postów i podrzucić wam w formie notatki ale to by chwile zajęło. Dajcie znać co o tym myślicie.
1
@Encore @Mr8lack @Ratamahatta @Kompletny @TheNekro94 @sebasek99 @Mario96w @Kidd @13th @Barca1992
0
@Hushovt ja mam pytanie, jakie cykle fantasy czy to s-f masz już za sobą? :)
1
@baczmus O dziwo mało prócz Tolkiena przeczytałem jeszcze Gwiezdny pył trochę Narni i Harrego Pottera ale z tego cyklu nie zrobię bo z wiekiem HP mnie co raz bardziej odpycha. Więcej przeczytałem kryminałów,akcji i przygodowych.
0
@Hushovt Gwiezdny Pył na razie mam I tom za sobą, Potter za mną (nawet w wieku 25 lat lubię do niego wracać choć rozumiem, że wiek robi swoje) i Narnie również mam za sobą choć średnio mi się ją czytało - widać, że była pisana pod dziecko.
A kryminały, akcja i przygoda to u mnie średnio. Może kiedyś :D Ale już zapytam przy okazji co polecasz.
1
@baczmus https://lubimyczytac.pl/autor/14048/william-dietrich książki tego pana czyta się przyjemnie.