La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

konto usunięte

4

https://sport.tvp.pl/49077637/polacy-zaprojektuja-nowa-skocznie-w-harrachovie

Niby mamy lipiec, a tu news jak na Prima Aprilis.

Fajnie jakby faktycznie wyremontowano Certaka, ale chyba najpierw Czesi powinni pomyśleć o mniejszych obiektach, a nie marzyć o rekordowych lotach.

@NeroTFP @Alcazar @MesQueUnClub96 @Triv44

konto usunięte

3

@pawelfcb2010 Czytałem to dzisiaj i szczerze to nie wierzę, że to się uda.

4

@pawelfcb2010 Dodam, że w tej firmie pracuje osoba, która projektowała tunel na Wielkiej Krokwi, który moim zdaniem był głupotą, ale dużo osób też to krytykowała, szczególnie Rafał i Kuba Kot w TVP, bo zamiast wydawać pieniądze na rozwój skoków, to chcieli w tunel. Szczerze ci architekci, to są trochę oderwani od rzeczywistości i wątpię, że zaprojektują skocznie narciarską dostosowaną do wymagań fis.

konto usunięte

1

@NeroTFP @pawelfcb2010 no pewnie tak, ale by się pojechało na loty, tym bardziej że to blisko.

konto usunięte

2

@NeroTFP Ciężko traktować poważnie plany Czechów, po tym jak zgłaszali się do organizacji PŚ, a potem rezygnowali.

Wątpię, żeby faktycznie coś z tego wyszło, ale skoro ktoś ma stworzyć projekt, to jednak pomysł na taką skocznię jest. Pytanie czy są też pieniądze?

@kibicsportu Z tego co czytam projektowali też Średnią Krokiew, więc mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie można zobaczyć efekty ich pracy przy tej skoczni.

2

@pawelfcb2010 Firma musi miec dobre znajomosci :)

konto usunięte

1

@pawelfcb2010 Ponoć nie jest to całkiem wyssane z palca, ale jak wiadomo od planów do wykonania daleka droga. Pewnie wszystko rozbija się o pieniądze, to są potężne inwestycje a Czesi raczej nie słyną z rozrzutności jeśli chodzi o infrastrukturę skokową. Prędzej uwierzę w odbudowę Copper Peak niż w rekord świata na Certaku, ale jeśli istnieje choć cień szansy to będę szczerze za nich trzymał kciuki. Pozytywny jest sam fakt że w ogóle temat reaktywacji Certaka jest żywy, bo przez lata panowało milczenie w tym temacie a sama skocznia sukcesywnie zarastała chaszczami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?