La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

konto usunięte

4

Rambla to powinna chyba dostać nowy osobny i czytelny dla wszystkich regulamin bo nie powiem mały bajzel się zrobił z tymi banami i nie chce wnikać czy są słuszne czy po prostu głupie ale problem jak widać jest i trzeba coś z tym zrobić.

konto usunięte

1

@Hushovt Nie wiem, co jest nieczytelnego w tym regulaminie. Pierwszy przykład:
Dodałem kiedyś ogłoszenie, że sprzedam koszulkę Davida Villi, bo mam dwie identyczne. Post został skasowany, dostałem chyba bana na 48h, zerknąłem do regulaminu, gdzie faktycznie było info o tym, aby nie dodawać tu takich ogłoszeń. Od tamtej pory tego nie robię i problem mam z głowy.

Typ kilkukrotnie dostał bana za pisane "dzień dobry prawie wszystkim", po czym płacze na forum, że został zbanowany. Co robi na koniec? Celowo pisze: "Do zobaczenia prawie wszystkim" (czy coś w tym stylu).

Serio, nie szukaj problemu, tam gdzie go nie ma. Ci, którzy mnie nie trawią, niech zaczną mnie po prostu ignorować. Jestem pewien, że o wiele mniej banów będzie się sypać.

Komentarz usunięty

2

@LuisSalvano nie jest to przytyk żaden, ale skoro ten regulamin jest taki czytelny dla ciebie, a mimo to masz już z kilkanaście banów na koncie to nie czas na perma za recydywe?

konto usunięte

0

@Striker Powiem tak, nie ukrywam, że czasem nerwy mi puszczają i gdy kilka osób przegina, to nie gryzę się w język. Staram się już tylko to zgłaszać i zostawić to moderacji, jednak cóż... jestem tylko człowiekiem i jak każdy - mam granice cierpliwości.

Jak dla mnie to tych banów byłoby tutaj o wiele mniej, gdyby te +/-15 osób dało raz a porządnie święty spokój. Niech zaczną mnie olewać, ignorować moje posty, nie wyśmiewać mnie. Zauważ, że większość banów dostają właśnie za ataki pod moim adresem.

0

@LuisSalvano no Tobą się posłużyłem tylko dlatego że akurat Ty o tym napisałeś :P generalnie chodzi mi o to że część punktów dużo miejsca zostawia na interpretację i jest grupa osób które regularnie dostają bany za to samo

konto usunięte

0

@Striker Cóż, trzeba mieć coś między uszami, żeby unikać takich sytuacji ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?