La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

0

Są tutaj użytkownicy telefonu Samsung Galaxy A50? Jak wrażenia z użytkowania? Czy poza długim czasem odblokowywania ma jakieś poważniejsze wady? Jak bateria i aparat?

1

@JimMorrisonFCB Mam już ponad rok i jestem zadowolony. Bateria jest bardzo mocna i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń podobnie aparat. Duża pamięć też jest wielkim plusem. W moim przypadku średnio działało odblokowanie odciskiem palca oraz skan twarzy.

0

@potrojnakorona A są jeszcze jakieś inne opcje odblokowywania?

0

@JimMorrisonFCB to ile on się odblokowuje?

1

@JimMorrisonFCB Mam, polecam. Jedynie skan palca działa tak sobie, nie jest tragicznie ale mógłby działać lepiej

1

@JimMorrisonFCB Poza wymienonymi to te najpopularniejsze czyli kod cyfrowy oraz wzory.

0

@potrojnakorona Jak wzory są to mi wystarczy :)

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB pozukaj np s9+

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?