La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

25

Chłop prosi specjalnie, by zrobić program pod niego, chce wyjaśniać pewne sprawy, mity czy kity itp., następnie gada pół godziny o wyrywaniu krzesełekna stadionach i Motorze Lublin. Dostaje pytanie od typka, który nawet go nie obraził, ma szansę raz na zawsze zakończyć temat, to zamiast tego się odpala i poci, ciśnie typa, że w twarz by mu tego pytania nie zadał i że to pewnie siedzą w sześciu i go koledzy poklepują po plecach. Wystarczyło z humorem, no przyknurzyłem, kto nie przyknurzył niech rzuci kamieniem, no i sądzę, że ta sprawa upadłaby raz na zawsze, już nikt by nie wracał do tego. To dał kolejne paliwo, by go tym szturchać i podszczypywać. Boras nie nadaje się do hejtparku. Ma podejście ludzi jak Najman czy Szpila, którzy od razu by ręcznie wyjaśniali pewne kwestie.

2

@BorzyKrzys już Jakub K. lepiej się odniósł do swoich Tweetów, wyjaśnij i jest spokój. a nie. Tak to ludzie mu tego coraz bardziej nie będą darować.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys w punkt!

1

@BorzyKrzys widać że sprawa wbiła się w jego ambicje. Dlatego zareagował tak czy nie inaczej.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Żenujące zachowanie, ale to standard wśród polskich dziennikarzy sportowych.

1

@baczmus Właśnie to miałem na myśli. Kuba tam się z chłopakami nawet podśmiechiwał, ale wyjaśnił wszystko, grzecznie przeprosił i nikt do tego nie wraca. Czasem ktoś zrobi mema jak się Antonellą podniecał, ale ma dystans, rozumie swoje błędy z przeszłości. A Boras.... szkoda strzepic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?