La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

konto usunięte

2

Ktoś tu kiedyś pisał o kierunkowskazach na rondzie. Ja codziennie wyjeżdzam z podporządkowanej na jedną z głównych dróg w moim mieście. Skręcam w lewo. Więc pyk kierunek i czekam, aż się będe mógł wbić. Z lewej jadą, z prawej tyż. Generalnie ruch jak na parkingu w Licheniu. Jest! To ta chwila. Z prawej luz.. ale nic z tego. Z lewej ciągle jadą. Jeden za drugim. Nikt nie przepuści (wiadomo każdy się spieszy, a i korona z głowy by pewnie spadła). I nagle! Kolejne auto dziwnie zwalnia. Ale bez kierunku. Skręca i cymbał? Czy jednak dalej jedzie prosto? Wbić się? Ryzykować? I co? Jednak skręca. A kierunkowskaz praktycznie po skończonym manewrze. I stoję dalej. I tak dzień w dzień.

0

@avanes to i tak już lepiej jak wrzuci kierunkowskaz a jedzie dalej.... kilka takich sytuacji i ochota przejść się z gwoździem później obok takiego samochodu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?