La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

39

Michał Probierz po meczu: "Jak będę świętował? Na Legii powiedziałem kiedyś, że pier*** sobie whisky. Teraz to zrobię i jeszcze zapalę też cygaro." [Ciekawostki Piłkarskie]

konto usunięte

5

@BarcaInfo Poważny sukces, wygrana w pucharze polski, to prawie jak liga mistrzów.

24

@Sheepfan Patrząc na to z jakim zaangażowaniem podchodzi Probierz to pracy to nie dziwię się że traktuje to jak większy sukces.

39

@Sheepfan No tak żeby cieszyć się z pucharu to z Cracovią by musiał wygrać chociaż ten puchar Hiszpanii.

konto usunięte

28

@Sheepfan Najważniejsze pucharowe rozgrywki w kraju. Chyba jest to powód do radości?

31

@pawelfcb2010 Powinien płakać :D Niektórych logika mnie poraża.

4

@Sheepfan chłopaku, przypominam że jest trenerem, który nam dał pierwszy finał w ogóle w historii, do tego wygrany, gdzie jego rękę było widać gołym okiem od 45 minuty. Tak samo jak jego rękę widać było przy pozbyciu się covilo, mihalika o którego zabiegał (w ogóle pierwszy jego transfer) a którego szybko oddał bo sprawiał problemy, tak samo z javi hernandezem i Golem. Kibicee którzy pamiętają trzecią ligę i charytatywne remontowanie stadionu dziś zawdzięczają JEMU ten puchar. I tak, żebyś właśnie wiedział że to jak yebana LIGA MISTRZÓW!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?