La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

4

Wczoraj minęło 37 lat od wydania debiutanckiego albumu Metalliki - Kill 'Em All.


konto usunięte

1

@Chakalaka Niestety zgineli nagla smiercia wydajac album Load... R I P

1

@El dominatore haha no jak usłyszałem Hero Of The Day z płyty Load to musiałem sprawdzić czy nie odpalił mi się przypadkiem jakiś boysband dla nastolatek z high schoolu

konto usunięte

1

@patry295 Amen :D
Tak samo mialem z Audioslave czy Disturbed. Piersze plyty ogien a pozniej im dalej w las tym bardziej chcialem sobie ogolic swoj wzgorek lonowy. :D

konto usunięte

1

@El dominatore Dla kogo zginęli dla tego zginęli. Według mnie, Load to zdecydowanie ciekawszy album od Kill'em All. (Ale Hero of the Day rzeczywiście ssie :P) Kill to typowa thrashowa nawalanka bez większej głębi muzycznej, o warstwie lirycznej nawet nie wspominając. Nie piszę tego w negatywnym znaczeniu, bo wciąż uważam, że to bardzo solidny album w swoim gatunku, szczególnie jak na debiut. Może to kwestia tego, że w pewnym momencie czysty thrash zaczął tracić dla mnie urok, ale zdecydowanie częściej wracam do Load niż do tego albumu. Swoją drogą, nigdy nie wyjdę z podziwu jak ogromny progres muzyczny zaliczyli między Kill i Ride.

3

@Chakalaka @El dominatore @Misanthrope dla beki zawszw sie mowilo ze Meta skonczyla sie po kill em all, tym ktorzy cisneli po Mecie za po czarnym albumie.

konto usunięte

0

@Misanthrope Wiesz, Bullet for my Valentine tez maja swietne gitary, wokal i czasami teksty... No ale... :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?