La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1714 Culés

1

Jestem bardzo ciekawy jakby porównać testy wytrzymałościowe piłkarzy klubów jak Live, City czy Bayern z piłkarzami Barcelony. Ostatnio oglądałem wywiad z Mateuszem Klichem o Bielsie, że u niego trzeba dużo biegać na treningach. Taki cytat powiedział "nie zagwarantuję Ci, że wygrasz jak będziesz dużo biegał trenując, ale na pewno nie wygrasz nie biegając". Mam wrażenie, że Valverde trochę ich za bardzo rozpieścił. Teraz za każdym razem kiedy nowy trener będzie wymagał od nich więcej biegania to będzie bunt ze strony piłkarzy. Był ostatnio artykuł o tym, że piłkarzom nie podobają się metody treningowe Setiena. Może wymagał od nich więcej intensywności niż Valverde. Może się mylę, ale uważam że obecna grupa piłkarzy w Barcelonie nie ma szans na wygranie LM, a nawet wygranie LL będzie dla nich problemem i żaden trener tego nie zmieni. Szkoda mi także Setiena, który jest ostro atakowany na stronie, bo uważam, że w nim jest najmniej winy za obecną sytuację Barcelony

0

@Mow_mi_Douglas Sami sie rozpiescili gwiazdeczki a nie Valverde .
Valverde oczekiwal od nich wiecej biegania i Setien tez oczekuje ale powiedz to Messiemu albo Suarezowi .

0

@Mow_mi_Douglas najmniej winy? Po pandemii wszystkie kluby miały takie same szanse, miały takie same możliwości przygotowania. Setien przed pandemią miał lidera tabeli.

Po tych własnych przygotowaniach zespół stracił bardzo dużo punktów i oddał mistrzostwo ze sporą stratą. No faktycznie, najmniej winy Setiena.

4

@cat_r37 miał takie same liczby zdobytych pkt co Valverde. Po prostu Real przestał gubić pkt. Barcelona za Valverde jak i Setiena prezentowała ten sam poziom w lidze.

0

@Mow_mi_Douglas czyli skoro Setien notuje takie same wyniki jak znienawidzony i zwolniony Valverde to jego też należy zwolnić. Zero progresu mimo możliwości przygotowania zespołu.

0

@cat_r37 a skąd pewność, że ten zespół dało się lepiej przygotować? Zresztą Valverde był kilka lat oraz miał presezon na to, a Setien miał epidemię gdzie nawet trenować ciężko było

0

@Mow_mi_Douglas miał dokładnie takie same warunki jak pozostali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?