La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

2

Swoją drogą ciekawe czy uzbierają te 16k podpisów jeżeli dodatkowo klęskę w CL zaliczymy.

0

@Coutinho007 uzbierają czy nie, to nie ma absolutnie żadnego znaczenia w tym momencie. Planowanie następnych rozgrywek i tak należy do obecnego zarządu. Zwołanie wcześniejszych wyborów jedyne co może zrobić to zbudować więcej chaosu. Zwłaszcza, że w tej chwili potencjalni kandydaci mają czas by pracować nad projektami.

No ale po co myśleć nieco dalej niż czubek nosa? Dla 90% osób najważniejsze jest pozbycie się Bartomeu, nie przyszłość klubu.

1

@Coutinho007 Teraz może być trudno. Nasz ukochany prezes znów ma szczęście, tym razem w postaci pandemii. Oby tylko wybory 2021 odbyły się bez zakłóceń.

konto usunięte

1

Niestety wygramy LM i to jest najgorsze

0

@cat_r37 Pozbycie się Bartomeu = przyszłość klubu no chyba, że kochasz tak niekompetwntnych ludzi i czytać codziennie nową patologię jaką tutaj tworzą to ok. Ja np i normalni kibice mają tego dość co tutaj się odwala. Co do zdania "No ale po co myśleć nieco dalej niż czubek nosa?" To się tyczy obecnego zarządu.

0

@Kettger Pewnie tak będzie ale cóż. Zobaczymy co będzie dalej.

0

@Joey Ja ci powiadam, że z taką grą i kadrą nie wygramy no chyba, że będziemy mieli potworne szczęście.

konto usunięte

0

@Coutinho007
A Grecja co odwalila w dwa cztery? Wiecej wiary młody

0

@Joey Patrząc ogólnie na cały ten sezon to ciężko o wiarę widząc jak bardzo się nie chciało piłkarzom i jaką bumelke odwołali na boisku.

0

@Coutinho007 no cóż, jak do ściany. Naprawdę, czego Ty nie rozumiesz? Następny sezon niezależnie od wszystkiego jest planowany przez Bartomeu. To, czy zostanie odwołany za dwa miesiące czy za 10 w tej chwili nie ma już większego znaczenia.

konto usunięte

1

@Coutinho007
Lubię sobię robić nadzieję i budować własną osobę, żeby potem płakać ze szczęścia albo płakać z porażki

Komentarz usunięty

0

@cat_r37 Nie jak do ściany tylko mam dość tych ludzi w zarządzie tak jak większość kibiców a nowy sezon i tak będzie zaplanowany i tak.

0

@Joey Chyba lubi Bartomeu i dymy jakie tutaj są cóż jak ma taki fetysz to spoko. Co do CL powiem Ci tak, że lepiej się miło zaskoczyć niż nie miło rozczarować.

1

@Coutinho007 i dlatego zamiast porządnie zaplanować przyszłość to zrobimy sobie przewrót już teraz mimo, że to nie ma żadnego sensu. No gratulacje.

Chciałbym tylko przypomnieć, że kandydat na prezydenta musi przedstawić zabezpieczenie finansowe, bez tego nie może kandydować. A w związku z sytuacją na świecie jest to nieco trudniejsze. Tym bardziej potencjalni kandydaci potrzebują więcej czasu.

Pamiętasz poprzednie wybory? Również były zwołane przedwcześnie. I jaki był poziom tych wyborów? Bartomeu który jako jedyny miał czas się przygotować (później dostał boost w postaci trypletu), dwóch oszołomów w postaci Laporty i Benedito którzy kompletnie nie mieli programu i potrafili jedynie się przekrzykiwać oraz Freixa który budził wątpliwości.

Jeśli chcesz powtórki z rozrywki to proszę bardzo. Tylko przypominam, że następna kadencja będzie ogromnym wyzwaniem więc wybór następnego zarządu jest bardzo ważną kwestią.

0

@Joey gratulacje, pokazałeś poziom i wychowanie.

konto usunięte

1

@cat_r37
Nie martw się. Dobrej nocy mordeczko :)

konto usunięte

1

@Coutinho007
Ty mi tam kanapke wisiszz młody :/

0

@cat_r37 XD. Jakiej powtórki z rozrywki? Bartomeu to człowiek od Rosella a Font już np przedstawiał program i nie jest człowiekiem związanym z tą dwójką a chęć pozbycia się przez Socios tego zarządu jest tak wielka, że nie ma większych szans człowiek od niego bo prawie całą kadencję sobie ten człowiek wkładał kij w szprychy sobie i ludziom od niego a od Laporty to ty się no...

1

@Joey Luzik będzie i kanapka.

konto usunięte

1

@Coutinho007
Zranili mnie, a ja nie pokazuje krwi

0

@Coutinho007 powtórki z rozrywki czyli braku jakichkolwiek sensownych opcji. No tak, Font przedstawił cześć swojego programu. Super, a kto jeszcze to zrobił i co zaproponował?

0

@Joey Jak to mawiał klasyk :)

konto usunięte

0

@Coutinho007
Nieistotne. Zmarła dzisiaj o 1:46.

0

@Joey Kto zmarł? :/

konto usunięte

1

@Coutinho007
Ktoś mi bardzo bliski. Napijmy się młody

1

@Joey Uuu no to współczuję i się tam trzymaj jakoś. Twoje zdrowie byku :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?