La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1896 Culés

6

Z cyklu "kiedyś to były czasy"


konto usunięte

2

@kubix05 miałem na historii kiedyś o tym, bardzo śmieszna rzecz :)

7

@kubix05 Saturator. Na takim Ferdek pracował ^^

1

@kubix05 Ogólnie to Saturatorów nie pamiętam chyba już nie było za dużo ich w latach 90 ale pamiętam watę cukrową, jak podjezdzał na osiedle facet i na maszynie takiej kręcił zasilanej na akumulator z malucha :D

1

@Coutinho007 No tak szkoda że już zniknęły te saturatory, stanowiły taką część miejskiego folkloru, a punkty z watą cukrową można jeszcze gdzieniegdzie spotkać

1

@kubix05 Ja niestety nie widziałem żadnych punktów z datą, chyba, ze w jakieś Galerii Handlowej są.

1

@Coutinho007 U mnie w mieście w centrum miasta, jak wracam z roboty zawsze mijam taki punkt z watą cukrową

0

@kubix05 Totalnie niehigieniczne, bo ten prysznic myjący to jakaś żenada była. Mogłyby wrócić, ale z lepszym płukaniem szklanek np. gorącą parą lub światłem uv. Jedyny plus to brak kubków jednorazowych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?