La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 929 Culés

7

@SHIBA @Jakchcesz @tadzik447 @Misanthrope @YoNoEntiendoNada

Bardzo ciekawy wywiad Wojtka Łozowskiego z Pawłem Sasko odnośnie Cyberpunka. Polecam jak ktoś ma czas i jest zainteresowany. Imponuje mocno to co mówili m.in. o detalach na początku materiału.



1

@macio_944 No to mam co robić po pracy! Zawsze lubię słuchać Pawła, on bardziej opowiada jak artysta o swoim obrazie czy tam muzyce niż producent o produkcie, widać w nim mega zajawkę na to co robi.

2

@Jakchcesz Również mi się to mega podoba. Baaardzo cenię u ludzi taką pasję jaką ma np. Guardiola, Simeone, Klopp, czy ktokolwiek inny. Taką żywiołowość, taki błysk w oku jak o czymś ktoś mówi. Podobnie ma Sasko, widać że tym żyje. Mając takich ludzi w zespole projektu jestem pewniejszy że otrzymamy świetny produkt.

0

@macio_944 No co? Chyba zapowiada się jedna z lepszych gier ever :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?