La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

konto usunięte

2

Z punktu widzenia interesu Polski to Łukaszenko jest można powiedzieć ostatnią linią dzielącą nas z Rosją. Oczywiście nie popieram tego co tam się dzieje, ale tak to wygląda, niestety.

11

@Kurkmen Widzę, że niektórzy zapominają, że my cały czas graniczymy z Rosją i nie ma to żadnego znaczenia. Straszenie inwazją rosyjską na teren NATO to zwykła głupota

1

@Bykunn Putin już przetestował NATO na Ukrainie i oberwał za to oprócz sankcji? Przecież Macron już optuje za włączeniem Rosji z powrotem do G7. Putin to imperialista, mówienie, że ryzyko wojny z Rosją to głupota to niesamowita ignorancja.
A co jak USA pójdzie na ustępstwa Rosji żeby walczyć z Chinami? To bardzo możliwy scenariusz

konto usunięte

0

@Bykunn a czy ja napisałem, że Ruscy by nas najechali i zajęli? Otóż nie. Po prostu dla Polski byt Łukaszenko, który nie jest już w takiej komitywie z Putinem, jest po prostu na rękę.

0

@Kurkmen Mamy XXI wiek. Ewentualną wojna byłaby konfliktem głównie lotnictwa. Rosja mogłaby zrobić desant powietrzny na Warszawę i opanować ją w kilka godzin. Poza tym wciąż graniczymy z Rosją, a Łukaszenko jest marionetką Putina. To czy wojska rosyjskie są pod swoją flagą czy białoruską nie ma znaczenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?