La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 748 Culés

konto usunięte

12


wielkie XD

konto usunięte

0

@10SzymonBarca10 uwielbiam takie pisanie po fakcie. O ile co do sprzedaży się zgodzę, że bardzo słaby deal, tak Correia na papierze był bardzo dobrą inwestycją - masa występów w młodzieżówkach Portugalii, bardzo dobrze się tam prezentował. No i on ma 21 lat, wciąż może odpalić, a wtedy Valencia może zarobić na nim bardzo dobre pieniądze. Pod warunkiem, że sprzeda go ktoś inny niż ten kto sprzedał Parejo i Coquelina.

0

@10SzymonBarca10 Hmm może by takiego Gaye spróbować zgarnąć.

0

@10SzymonBarca10 Bartomeu u niego bierze lekcje jak nie zarządzać kadrą

0

@Krzychuuuu14 Gaya ponoć miał być jedynym nietykalnym piłkarzem.

0

@mateuszdabski z tym, że on zagrał całe 6 spotkań w seniorach przed transferem.

konto usunięte

0

@cat_r37 wiem i było tam spore ryzyko, ale była też duża szansa, że z tych wydanych 12mln zrobi się ponad 40mln zarobionych. Zwłaszcza, że to prawy obrońca, a na tej pozycji panują pustki na rynku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?