La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

3

Kto ogladal juz Dziambora u Towarzyszki Panienki?


1

@Colon jeszcze nie całość, ale godzinę wywiadu już obejrzałem. Resztę dokończę wieczorem. Po raz kolejny się utwierdzam w przekonaniu, że jest to najlepszy polityk Konfederacji i przyszłość tej partii. Jeśli Pan Artur zyskałby kluczową pozycje w Konfie to bardzo dobrze im wróżę na przyszłość

0

@Colon Ja oglądałem, do połowy na razie :)
W Konfederację jako partie przyszłościową nie wierzę, więc trochę zluzowałem z kibicowaniem katolickim radykałom (nie lubię).
Niemniej jednak, dobrze że jest takie hiperpatriotyczne ugrupowanie.
Przynajmniej ma kto krzyczeć, w razie gdyby nasze głupki chciały płacić jakieś roszczenia i dostać za to po miliardzie łapówy.
Czy sprzedać lasy państwowe Niemcom.

Lepszy odcinek jest z Ziemkiewiczem albo Michalkiewiczem.
Pomysł ma ciekawy ta babka.
Na koniec ciekawostka.
Pokazałem Dziambora kumpelom, bo wyzywały Bosaka od faszystów.
Myślę, pokaże im tego misia co mówi ładnym basem i jest miły+inteligentny.
One (kobiety) takich jak wiadomo lubią, od samego dobrego basu robi im się mokro.
Znajome nauczycielki, ten też nauczyciel, więc miało być ok.
No ale niestety, jak pokazałem im typa, to prawie pouciekały ze strachu, plując jadem.
Bardzo przewrażliwione mamy ostatnio samice.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?