La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

14

Sarabia: "Panowie... Niemcy.." - mówi - "Co ja Wam powiem... Mistrzowie Niemiec .. Zwycięzcy Pucharu Niemiec. Neuer - doświadczenie, fenomenalna gra, prowadzenie piłki" - mówi - "...Prawa obrona... Kimmich, no co Wam będę mówił... to jest, to jest" - mówi - "Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika." - mówi - "Środek obrony..." - tam wtedy był Alaba - "rozegranie, Boateng - skała" - mówi - "Luis nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Lewa obrona, Davis , no przecież to jest" - mówi - "TGV jak on się rozpędzi to jedzie linia-linia" - mówi - "Z dorzutką" - mówi - "Thiago? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co podchodzić na dwa metry bo to jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem" - i tak mówi - "No z przodu... Lewy?" - mówi - "Lewy to nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić łapać na spalonego bo nie ma szans." I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówie no dobra za chwilę trzeba wyjść,
Wszedł Setien do szatni, popatrzył na tablicę... i mówi - "Panowie, Bayern... to jest przeszłość..." - mówi - "Boateng... przecież on już w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia." - mówi - "Alaba, tylko wystarczy nacisnąć." - mówi - "Goretzka, no niby jest silny ale" - mówi - "Spokojnie spierasz się zanim wystawi rękę." - mówi - "No Thiago ? No Thiago jest dobry to trzeba na niego uważać." Lewy ? " Lewy to myślami gdzie indziej bo od tygodnia z Karlem dzwonią żeby przywrócili Złotą Piłkę " I generalnie wszytko...:)

konto usunięte

5

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?