La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

konto usunięte

3

Defensywnie, ale idzie to wybronić.

Setien chce zagęścić środek pola. Chce również zabezpieczyć drugą linię przed ewentualnymi kontrami szybkich skrzydłowych i bocznych obrońców Bayernu. 4-3-3 nie ma prawa bytu, skoro nie mamy skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. Jasne, mogłoby być 4-3-1-2 z Griezmannem i Suarezem z przodu i Messim za ich plecami, ale Setien wybrał wariant bardziej zabezpieczający. Kike wie, że na wymianę ciosów nie ma co iść, bo siła ofensywna Bayernu ma na ten moment mocniejsze rażenie od naszego. Liczę, że Dembele zamelduje się na boisku w okolicach 70 minuty.

Nie mówię, że skład idealny, ale jest zrozumiały. Tylko teraz najważniejsze - jak to będzie wyglądać w praktyce? Po meczu będziemy oceniać trenera i zawodników. Lecimy.

0

@Hiacynk dobrze mówisz, jak wyjdziemy suarezem, griezmannem i Messim w 4 3 3 to nie dość że nie zdominujemy drugiej lini i oddamy piłkę, to jeszcze z przodu będziemy toporni bo nie będzie nominalnego skrzydłowego. Z Atleti w Pucharze graliśmy tym ustawieniem i pomimo porażki gra się świetnie kleiła.

0

@Hiacynk no chyba tylko dlatego jwst zrozumialy, bo nasz trener juz jakis czas temu pokazal, ze wieksze jaja ma od niego moja mala siostrzenica

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?