La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

0

Wszystko co złe bierze się od góry czyli zarządu. To ile ten zarząd zrobił zła od ściągania wielkich nazwisk, tylko aby poprawić swój wizerunek i przypodobać się kibicom i płacenie horendalnie wysokich kontraktów, tylko po to, aby ogłosić z dumą jak to udalo się przedłużyć kontrakt z zawodnikiem X, przez skandale z wynajmowaniem firm zewnętrznych, aby atakowały piłkarzy, żeby umocnić swoją pozycje. Można zwalać winę na piłkarzy i trenera za to co się wydarzyło, ale to tak jakby zatrudnić trenera z okręgówki i winić go za wyniki. To niesamowite jak Bartomeu stoczył ten klub, mając do dyspozycji prawdopodobnie najlepszą generacje piłkarzy w zespole i ogromny potencjał finansowy wynikający z tego, że przez lata najważniejsze pozycje były obsadzone wychowankami. Szok. Dać mu w mordę to najmniejszy wymiar kary. Najgorszy prezes w historii klubu. Karierowicz, dla którego liczyło się dobro jego samego, a nie klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?