La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

20

Słówko jeszcze o największym napinaczu i gościu którego też w pierwszej linii bym pogonił z tego klubu czyli Albę. Ten gość jest takim kretynem że on pobije chyba rekord zebrania kartek za pyskówki. 19-letni Davies zrobił taką akcje której Alba nie zrobił chyba przez całą karierę w Barcelonie. Gość jest jednym z głównych powodów przez które Barcelona ma opinie płaczków i symulantów

konto usunięte

1

@sebo939
A byles na meczu barcy na Camp Nou ? Bo Alba jest jednym z ulubiemcow publicznosci.
A z ta akcja ze Alba nigdy nie zrobil to pojechales. To byl najlepszy lewy wahadlowy kilka lat temu na swiecie.
Ok teraz juz czas na niego nadszedl ale troche szacunku akurat dla tego gracza !

8

@Pawel1980 Akurat opinia tego pikniku na CN mam głęboko w dupie. Szacunku do tego człowieka nie będę miał bo on swoim zachowaniem hańbi tą koszulkę. A z tą akcją nie pojechałem. Pokaż mi chociaż jeden filmik gdzie Alba z topowym zespołem objeżdża obronę rywala jak wczoraj zrobił to Daviesa.

"To byl najlepszy lewy wahadlowy kilka lat temu na swiecie."
No właśnie, klika lat temu, a teraz mamy 2020 a Alba rok temu w przerwie płacze przy wyniku 1:0 na Anfield.

konto usunięte

0

@sebo939
Akcje Alba-Messi to bylo cos pieknego.
Tez jestem obecnie za jego odejsciem jednak to byl gracz oddany zespolowi bardzo !

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?