- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 729 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 729 Culés
2
https://sport.tvp.pl/49421863/snooker-mark-selby-o-zachowaniu-ronniego-osullivana-to-byl-brak-szacunku-do-gry-i-do-mnie
Trochę to dziecinne.
@Chakalaka @mekston @Bykunn @Colon
1
@Jordi10 Zgadzam się. Po pierwsze Ronnie tak gra i zawsze tak grał. Nie modli się nad stołem tylko uderza, dlatego tak dobrze się go ogląda. A po drugie przecież tylko sobie zaszkodził taką grą i ewidentną frustracją. Selby tego nie wykorzystał i teraz się żali w mediach? Strasznie słabe
1
@Jordi10 zdecydowanie, OSullivan ma 45 lat i nigdy nie slynal z checi rywalizacji na polu taktycznym.
W jego przypadku moze dzialac to o czym sam mowi, ze woli zagrac jednak szybko intuicyjnie i koncentrowac sie na tym jak ma okazje do wbijania niz zuzywac duzo energii na gre taktyczne ktora pewnie i tak by przegral.
Selby mowi jakby nie znal stylu OSullivana. Mysle ze jest bardziej sfrustrowany tym ze Osa po prostu wychodzil z tych snookerow czy to umiejetnosciami czy szczesciem
2
@Bykunn @Jordi10
Selby nieprzyzwyczajony do takich porazek - musiala mocno zabolec, majac 16-14 i perspektywe finalu jednak z Wilsonem a nie Trumpem. Poleciala frustracja - watpie ze po wygranej tak by powiedzial
2
@Jordi10 @Bykunn @mekston
Uważam, że nie jest to brak szacunku. Ronnie w ten sposób chciał wyprowadzić Selby'ego z równowagi - Mark był maksymalnie skupiony i w pewnym momencie ostatniej sesji wyraźnie zaczął dyktować warunki. O'Sullivan dzięki tak absurdalnym zagraniom dał złudne poczucie, że odpuszcza ten mecz i tym samym uśpił czujność Selby'ego.
1
@Chakalaka swoją drogą w tym ostatnim framie, Selby stawiając serię snookerów musiał liczyć, że Osa popełni błąd, a jednak tego nie zrobił.