La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

konto usunięte

0

Zobaczcie jak wyrównana jest piłka na tym wyższym poziomie. Wystarczy świetne przygotowanie motoryczne oraz taktyczne do tego całkiem niezłych piłkarzy i możesz jak równy z równym grac z PSG czy też z City. Trener musi trafić na swój moment na swój zespół i niesie się jego nazwisko w górę. Po czym weźmie inny team i juz za cholere nie jest wstanie osiągnąć tego samego. Dlatego nie dziwię się że Pirlo objął Juve. Przecież i tak sztab trenerski przygotuje mu motorycznie zespół a on ma tylko to wszystko ogarnąć i wprowadzić odpowiednią atmosferę w zespole. Jak masz zespół przygotowany i atmosferę w porządku to idzie to do przodu jak tego nie masz to zapomnij o sukcesie w obecnej piłce.

konto usunięte

1

@Janiama z Valverde była piękna atmosfera wzajemnej adoracji i jakoś była qpa a nie drużyna

0

@Janiama chciałoby się rzec, że tak wiele i tak niewiele... U na Arthur pluca wypluwał w 60 minucie, chyba nigdy meczu nie dograł, a Valverde bi Setiene to dwóch trenerów bez mentalu.

konto usunięte

0

@Ghotti Przestań pierdzielić takie głupoty bo tego czytać się nie da. To że przegrał dwa razy w sposób kompromitujący nie koniecznie musi być tylko jego winą. Być może zespół za wysoko wygrał pierwszy mecz i w pierwszym przypadku byli za pewni siebie a w drugim psychicznie nie dali rady.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?