- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1000 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1000 Culés
4
Ta umowa Alby to jest śmiech na sali. Żeby 31 latek miał umowę na 4 lata jeszcze...
1
@Mow_mi_Douglas jak tak się człowiek przyjrzy to obecnie tu wszystko to jeden Wielki śmiech na sali.
0
@Mow_mi_Douglas Co w tym jest dziwnego?
2
@Azi nie daje się w takim wieku tak długich kontraktów
0
@Mat_Cat spokojnie Pjanic też dostał na 4-5 lat
0
@Mat_Cat Alba jest topowym zawodnikiem na swojej pozycji. Nawet w tym sezonie, który miał dużo słabszy niż poprzednie, zaliczył w lidze 6 asyst (w 27 meczach). Kogo mielibyśmy wystawić w jego miejsce? Pewnie zaraz ktoś rzuci Grimaldo. Tyle że za niego trzeba dużo zapłacić a my kasy nie mamy.
0
@Mow_mi_Douglas Kocham Twój nick.
0
@Azi nie ma znaczenia czy jest topowy, dobry, średni czy kiepski poprostu w dużych klubach nie daje się zawodnikom po 30stce długich kontraktów, jest ku temu masa powodów. Nie ja to wymyśliłem, taka jest polityka transferowa wszystkich wielkich firm w Europie. U nas tego zarząd nie robił i problem jest duży patrz Rakitić nie odejdę bo mam kontrakt.
0
@Azi Piszesz że nie mamy kasy a dlaczego nie mamy kasy?! Bo zarząd to debile i nie dość że płaci niebotyczne pieniądze za piłkarzy to daje im w dodatku ogromne pensje - gdyby rządzili normalni ludzie to te pieniądze by się znalazły ;)