La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

2

Co jak co ale Valverde miał jasny pomysł na drużynę i mimo słabego stylu jak na Barcelonę zrobił dobre wyniki. Moim zadaniem zarząd przeszkadzał jemu transferami, których on nie chciał. Wystarczy spojrzeć na ostatni sezon i zakup De Jonga. Nagle Ernesto usadził Rakiticia który u niego grał wszystko bo klub kupił Holendra, który miał być gwiazdą a tak naprawdę to nic nam nie dał.

0

@bartekvisca nic nam nie dał? Pierwszy sezon mial ciężki, ale holender grając na obcej sobie pozycji w końcówce pokazał że jest warty 5x tyle co Rakitić obecnie

0

@busquets5 Sorry ja tylko zauważyłem piękna asystę dla Bayernu.

1

@bartekvisca Valverde umiał grać z topowymi drużynami , wg mnie porażki z Roma I Liverpoolem , to głównie wina piłkarzy bo Liverpool w rewanżu mogliśmy kilka razy skończyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?