La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1817 Culés

0

Potrzebne jest wietrzenie składu. Moim zdaniem najważniejsza jest pomoc i skrzydła. Powinniśmy sprzedać Vidala, Bussiego i oprzeć środek pola na Rakiticu. Dać mu do pomocy tego de Jonga może się ogarnie. Do tego Pjanic i do rotacji ten cały Puig. Na lewe skrzydło ściągnąć Neymara, na prawym ten Trianco z Portugalii. Kupić jeszcze jakiegoś porządnego napastnika. Kasę na wszystko powinno wystarczyć że sprzedaży Cou, Dembele, Messiego i trochę ze starej gwardii.
Wystarczy trochę pomyslec.

2

@Bobo25 Na żadnym Rakiticiu nie opierać środka pola, facet najlepsze lata ma za sobą, wolny jak Kombajn jest i zwrotny jak Ikarus przegubowy, jego czas tak jak wielu innych minął w tym klubie a jak mu się nie chce biegać to strasznie wygląda. Na Pjaniciu bym oparł, De Jongu i Puigu środke pola.

0

@Coutinho007 nie znasz się. Rakitic to jest aktualnie top 3 środkowych pomocników.

2

@Bobo25 Chyba od końca ;p

1

@Bobo25 Oprzeć pomoc na Rakiticiu dr Jongu i Pjaniciu i sprzedać Messiego?

0

@Kwiatek67 no tak, chyba wyraźnie napisałem.

konto usunięte

1

@Bobo25 wpadłeś dziś do szamba?

0

@Dani13 dziś akurat nie, ale kilka godzin nad jeziorem w pełnym słońcu.

konto usunięte

1

@Bobo25 widać bo jeszcze ciebie trzyma

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?