La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

20

Dajcie spokój z tym Koemanem, to kolejny dowód na bezmyślne działania zarządu.

konto usunięte

0

@vangoor Dlaczego?

1

@vangoor Do wyborów to właściwie nie ma znaczenia kto będzie trenerem. Byle nowy treneiro nie dostał kontraktu na 5 lat z 50mln odszkodowania za zwolnienie po wyborach.

konto usunięte

1

@VenoM bo nic nie osiągnął jako trener

0

@Striker Czy za Valverde i Setiena było tak samo?

0

@Bagsik88 Nie rozumiem o co pytasz :)

konto usunięte

1

@Ghotti Pep i Enrique też. Flick też nic. Wielu trenerów nic nie osiągnęło, a ich kluby grają dobrą piłkę.

0

@VenoM Gość nie ma pojęcia o prowadzeniu drużyny nafaszerowanej gwiazdami, to zmiana na głośniejsze nazwisko.

konto usunięte

4

@VenoM tylko oni nie mieli za sobą 20 lat trenowania bez sukcesów

0

@Striker Napisałeś, że nie na znaczenia trener...więc pytam czy za dwóch ostatnich było tak samo skoro to nie ma znaczenia?

0

@Bagsik88 A co ma do tego dwóch ostatnich trenerów? Nie rozumiesz, że kogokolwiek Bartomeu teraz by nie zatrudnił, to i tak rewolucji w drużynie nie będzie przed wyborami, a potem nowy prezydent może mieć wylane w trenera zatrudnionego przez Bartka i od razu po wygranej wywalić go z klubu?

konto usunięte

0

@Ghotti W Holandii dobrze sobie radzi. Wymieniaj trenerów, a ja Ci po kolei powiem czemu nie może być. Na każdego coś się znajdzie.

0

@Striker To, że trener jak będzie to postawi na swoje. Ja wolałem jak Valverde postawił na Fatiego niż Setien na Vidala na skrzydle. Jak Valverde dał szansę Perezowi, a Setien go wypchnął z klubu i postawił na pewnego Duńczyka. Wolałem wyniki za EV niż nudne klepanie za Setiena. Więc trener ma znaczenie.

@VenoM Nagelsmann jakie ma wady? Sam postawiłbym na Pimiente.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Nigdy nie trenował gwiazd. Jest młody, nic nie osiągnął póki co i nie miałby posłuchu w szatni.

0

@VenoM Werner nie był gwiazdą? Półfinał LM z Lipskiem czy to takie nic? 3 miejsce w lidze to też nic?

konto usunięte

0

@Bagsik88 Jednego zawodnika, który już odszedł, a 11 ? Tam nie gra się pod taką presją jak w Barcelonie. Półfinał dopiero kilka dni temu. 3 miejsce w Bundeslidze to nic nadzwyczajnego.

0

@VenoM A w Barcy to 11 gwiazd? Nie przesadzaj. Oceniają go z jaką drużyną to zrobił. Co z tego, że kilka dni temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?