La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

konto usunięte

3

Tak chciany tu przez niektórych Zoa Kancelo za Semedo
33 mecze 1 gol i 1 asysta 2300 minut
asysta z ... Oxford United w EFLCup gol z Fulham w FA CUP

nie wiem co gorsze.

2

@Ghotti Ja wiem, gorszy jest Cancelo. Semedo u Setiena grał przywoicie.

2

@Ghotti Ale ty wiesz, że po za nim jeszcze chcą dać nam Erica Garcie? Taki układ to dla mnie spoko opcja.

konto usunięte

0

@Coutinho007 wolalbym dać 10-15 mln za Erica i niech Cancelo u nich zostanie. Cancelo jak widać jest mooooooooooooocno przereklamowany

0

@Ghotti Racja, Desta można wziąć z Ajaxu.

konto usunięte

0

@Coutinho007 prędzej

0

@Ghotti Ale większośc meczy jako LO co nie jest jego naturalną pozycją. Takie statystyki akurat wziąłeś które Tobie do teorii pasowały. Ale jak np weżmiesz samą La liga to następująco Cancelo 2,5 sezonu 8 asyst, Semedo 3 sezony 7 asysyt. Łącznie w karierze również wygrywa Joao. W reprezentacji przepaść - Cancelo grał na każdym szczeblu juniorskim a Semedo nie załapał się na ME bo wygryzł go wielki Cedric Soares...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?